כאבי גב 2018-05-04T20:30:49+03:00

כאבי גב צוואר, כתפיים, שכמות, גב עליון וגב תחתון

יוגה טיפולית(תרפיה)נשית| דרך אגן

בירושלים-תל-אביב צפון-ר"ג-בני ברק-גבעתיים

 

אחוז גבוה מהפניות אלי הוא בשל כאבי גב/ צוואר. בשיחת בירור מעמיקה בדרך כלל האישה תתלונן כי  "הכל על הכתפיים שלי". לרוב גורם הכאב הוא פציעה או פריצת דיסק. ייתכן והכאב שלך הוא בשל חולשת רצפת אגן, או ששריר הפסואס שלך, לא מתפקד כראוי (מה זה פסואס? -על "שריר הנשמה " קראי כאן!). ברוב הפניות המטופלת תספר "שלא נדבר על המתח והחרדה שאני נמצאת בו". ברור, הסימפטומים והכאב מוחמרים, כשהראש עובד שעות נוספות, ושלא מצליחים למצוא פתרון לבעייה  הכואבת. יותר מזה, הרצון לעצור את הכאב במיידי, יוצר מעגל של כאב רציני.

שהתרגול שלך חייב להיות בחיבור, השיטה מתייחסת לגוף כמכלול , כשלם. הריפוי שלך הוא לא רק טיפול בפריצת הדיסק שהיא הסימפטום

יוגה תרפיה לנשים  בשיטת דרך אגן , מטפלת בשורש הבעיה ומתייחסת להיבטים הנשיים כחלק מ"הבעייה" (כן – הגישה הטיפולית בגבר שונה). תרכשי כלים ליציבה נכונה, לקשב ומודעות עמוקה וארגז כלים נרחב אך הסוד הגדול הוא : לעורר בך את הרצון  והמוטיבציה להיות שם עבור עצמך, ללמד אותך הרגלים נכונים ולשנות דפוסים , שלא תמיד את מודעת אליהם, אחרת הכאב  תמיד יחזור (מניסיון). המטרה היא, שתפנימי גופניתותתרגלי להרגיש טוב .

יש כל מיני טריקים  שעובדים בצורה יעילה ביוגה , הנשימה , התנוחות .  בשיטת  יוגה תרפיה לנשים בשיטת דרך אגן אני מציעה לך, דרך ייחודית לך. התרגול חייב להיות מותאם  למצביייך המשתנים ולפתור את הבעייה שלך מהשורש.
ההתייחסות לכאב מאד משמעותית, בתרגול ולריפוי השלם שלך.

קראי עוד כאן על "שיטת דרך אגן" וכאב!

וכיצד  שיטת דרך אגן תעזור לך להתמודד עם הכאב שלךאיך אני יכולה לעזור?

 

♥ תתרגלי להרגיש טוב.

גם תנוחה אחת ביום תעשה את ההבדל

תנוחת יוגה טיפולית מומלצת

אם את סובלת מכאבי גב- צוואר, כתפיים , שכמות, גב עליון או תחתון

אני יכולה לעזור לך, דברי איתי .  050-2518779