שיטת דרך אגן 2020-08-13T15:20:25+00:00

יוגה טיפולית נשית
טיפול טבעי בכאב נשי - עם עינת מלכה
קורסים דיגיטליים בליווי אישי/ קבוצתי וטיפול אחת על אחת

שיטת דרך אגן (איזון גוף נפש)

אם את מחפשת להתגבר על רגעי פחד או חרדה , או שאת מתמודדת עם כאבים או שהחיים טובים אך שוחקים אותך ואת מהותך.

את ודאי כמוני וכמו נשים  יקרות ורבות המחפשות קרקע ויציבה ונינוחה, שתאפשר לך לצמוח. משהו פיזי לחלוטין להיאחז בו, כמו שאני מרגישה שהיוגה תרפיה לנשים עבורי: "משהו שאני יכולה לקחת אותו איתי לכל מקום, מן פק"ל כזה.

למצוא "עוגן" באגן, תמיכה פנימית ויציבה נינוחה מהלב הפועם של האגן, הוא פועם ונושם בי , חיים נוצרו בו והוא ומייצר חיים כל הזמן. הריפוי טמון בו, העוצמה הנשית והחיבור אל המהות שלנו כאמהות של העולם." (ציטטתי מה שעלה מהאגן שלי)

כל זה מצאתי בעצמי ואת זה אני רוצה להביא אלייך, שתמצאי בעצמך, ותתרגלי להרגיש טוב!

יוגה תרפיה לנשים- דרך אגן, שיטה שפיתחתי תוך שנים של חקירה ולימוד. יש בה  הרבה הרבה טכניקות, ששולבו לשיטה מובנית לטיפול וריפוי נשים הסובלות מכאבים. כאב אקוטי או כרוני וכאבים שונים ומשונים שחלקם "ייחודיים לנשים" , כן אנחנו מיוחדות וכך גם הכאבים שלנו, אנחנו שונות אחת מהשניה ובכללי שונות מגברים. ההתייחסות של הרפואה "המודרנית", לרוב אינה מתייחסת אלייך בתשומת לב שאת זקוקה לה והרפואה גם לא מפרידה בין גבר לאישה. כאבים באשר הם, זקוקים שנעצור ונקשיב להם , כאב הוא מנגנון הבראה טבעי ולרוב החברה "חינכה" אותנו  פחות לעצור ולהקשיב , יותר לרצות טיפול, זבנג וגמרנו, תרופה, ניתוח. אז מה הפלא שהמנגנון הטבעי שאמור להתריע על כאב, התקלקל והוא מתריע , ללא הפסקה?  מתח וחרדה רק מוסיפים לכאב. אז מה הפלא שהרפואה המודרנית, גם היא במשבר!

על כמה מעקרונות השיטה וארגז הכלים:

♥תרגול יוגה ותנועה מרפאה , באופן אישי, איתי אחת על אחת- מציאת הדרך הנכונה ביותר עבורך לתרגול, שיאפשר לך לממש את פונטציאל הריפוי ושתחזרי לתפקד, ללא כאבים ואף ביתר חיוניות .

לימוד יציבה נכונה, איזון שישפיע במיידי על הכאב שלך ובעזרת מנחים שונים של האגן, תעזור לשיקום ואיזון , שרירים, עצמות עור, ומערכת העצבים.

למידה בשיטת "ההפנמה הגופנית" – תרגישי שהתרגול נכון לך ולגופך בכל מצב נתון , שהחוויות החדשות של להרגיש טוב, ירשמו במוח , לתמיד. תרגול משקם, שיעזור לך להישאר בתנוחות  היוגה לאורך זמן ולהרגיש טוב ולתרגל אותם לבד באופן שנכון לך.

♥ שיקום וריפוי מערכת הקשר מוח אגן, שכלול מוקד התבונה הנשית באמצעות תנועת הנשימה ולימוד שימוש נכון בסרעפות הגוף כחוט מקשר.

לימוד והפנמה של טכניקות רבות להרפיית מאמץ ויצירת חוסן פיזי ורגשי-  וויסות ואיזון המערכות השונות בגוף, עיקרון ה" מבסוטיות", כתיבה אינטואיטיבית- להשמע לקולך הייחודי ממעמקי האגן, חיבור לאינטואיציה שלך, אבחון וטיפול דרך רקמת החיבור(מיוקינזיס), יוגה נשית תרגול סביב המחזוריות החודשית ומחזוריות החיים, שיחה, עבודה  בהתמקדות ועוד…

כמה מפגשים? אפוא? מה ההשקעה שלך?

שלב 1: מפגשים אחת על אחת איתי (3-10) 

הכאב של זקוק להקשבה והכלה , ובשלבים הראשונים כדי לצאת ממעגל הכאב במפגשים אחת על אחת, אלמד אותך את עקרונות הליבה, תכירי את הקשרים הפנימיים ואת מערכות היחסים בגופך ודרך הפנמה גופנית  נחזיר את האמון לגוף, את תתרגלי להרגיש טוב. המפגשים בני  שעה וכוללים תרגול מותאם לך ומשתנה בכל שבוע. תרגול שבועי לתרגול עצמאי וליווי אישי בין המפגשים.

(ישנם מקרים שניתן אחת לשבועיים) מחיר מפגש טיפולי : 300 ש"ח .

איפוא נפגש? 

אפשר אצלי בסטודיו מפנק ואפשר גם אצלך.

שלב 2: לאחר 10 מפגשים או, לאחר שאת בטוב, תרגול שימור ותחזוק אחת לחודש, קבוצת פייסבוק סגורה לליווי ותמיכה.

שלב 3: סדנאות| כנסים חד פעמיים להעלאת מוטיבציה לריפוי עצמי, למידה, תרגול והעשרה.

הסיפור האישי שלי

הכאב הראשון  המשמעותי הראשון שלי התריע, לפני 15 שנה ומיאן  לעזוב, כמו תינוק צרח שאקשיב לו , שאעצור קצת ואני ? רציתי שיעזוב ומהר, למי יש זמן לכאוב? אם לשלושה ילדים קטנטנים, משרה מלאה, טרודה , עסוקה.

הכאב פילח, חתך ,שרף דקר צרב , צרחתי מכאב .כאבי גב הקרינו לאגן לרגלים, לא יכולתי לתפקד במשך חצי שנה. הכאב נדד ואף "השתכלל" הרופאים אמרו: הכל בסדר ויחד עם זאת לא נמנעו מלהציע ניתוח ותרופות , גם אנטי דכאוניות.

שיעור יוגה הראשון שלי, כל מה שהייתי צריכה זה להניח לגוף ולדעת להניח אותו! נשמע פשוט אך עבורי היה בלתי אפשרי, לא יכולתי לנוע בחופש, רק דמעות וכאב, חצי שנה. הזיכרון העמוק מהאגן  היה שם, לאט לאט גיליתי, שהגופי החכם היה צמא להיזכר . סה"כ היתה שם מערכת היחסים טובה, אי שם בילדותי, חוויתי את  שמחת החיבור עם הגוף, אפילו הצטיינתי בהתעמלות קרקע , מכשירים וריקוד עד גיל 18.   גופי היה זקוק לתמיכה, להרפיה, לחיבור מחודש, להכלת הנשיות, להכרות מחודשת. עברו מאז 15 שנה ולמזלי , התרגול הציל אותי מלקבע את הכאב. התרגול משך השנים היה עבורי חקירה מתמדת. היוגה הפכה למקצוע. אם היו מספרים לי אז, כי הנתיב לריפוי האישי שלי יהפוך לשיטה בה אוכל לעזור לנשים רבות למצוא מנוחה בתוך הכאב שלהן, אולי הייתי מסכימה לקבל את הכאב, כבר אז,  ולא להתנגד לו כל כך. מסתבר כי התכנית כבר היתה שם עבורי, הייתי  רק צריכה לגלות אותה

♥ תתרגלי להרגיש טוב.

גם תנוחה אחת ביום תעשה את ההבדל.

אני יכולה לעזור לך, דברי איתי .  050-2518779